Becutan во Зоолошката градина 11-12.10.2014

Драги наши ако посетата на Зоолошка во Скопје овој викенд е на вашиот распоред, ве чекаме на заедничко дружење. Од 11:00 до 15:00 часот посетете го детското катче на Acerola, Becutan и детските мусли Good Morning Good Nature, забавата е загарнтирана:), а ве очекуваат и супер подароци.

Промоции низ Македонија

Во текот на месец октомври Becutan промоциите ќе бидат присутни во повеќе градови низ Македонија со супер изненадувања и подароци.
За купени Becutan влажни марамчиња + Becutan витаминска маст (било кое пакување), следува ПОДАРОК –Заштитен несесер за влажни марамчиња
За секое купено стандард пакување од Becutan пелените, следува ПОДАРОК-Заштитен несесер за пелени
За секое купено ЏАМБО пакување од Becutan пелените, следува ПОДАРОК-Фротирен пешкир

Дознајте кога Becutan промоциите ќе бидат во вашиот град на следниов линк .

Промотивна акција на Becutan во Рамстор маркетите 12.09-10.11.2014

Нова акција во соработка со Рамстор маркетите која ќе ги израдува најмалите и најмилите. Со купување на омилените производи од Becutan и Good Morning Good Nature детските мусли во вредност од 250 денари добивате купон.
Со собирање на саканиот број купони добивате супер детски подароци .
Со 3 купони добивате ПОДАРОК ДЕТСКО ЧИНИВЧЕ
Со 6 купони добивате ПОДАРОК МЕКА ДЕТСКА ФОТЕЉА
Со 15 собрани купони добивате ПОДАРОК ЌЕБЕНЦЕ ИЛИ ЦИЦИБАН ТОПЛНИКИ
Акцијата трае до 10.11.2014 година, а купоните, подароците и ваучерите се подигнуваат на каса во маркетите на Рамстор. Напомена: Со купени 2 пакувања Good Мornning Good Nature детските мусли добивате купон плус.